I Akademia Biegania UKS Celsium „Biegaj z Celsium”

W dniu 29 maja 2015r. dzieci i młodzież z naszej szkoły brali udział w I Akademii Biegania UKS Celsium „Biegaj z Celsium”

Wszyscy uczestnicy byli bardzo zaangażowani na poważnie podeszli do tej sportowej rywalizacji.

Na podium stanęły  uczennice gimnazjum. Wiktoria Dembowska zajęła II miejsce, a Julka Lubomirska I miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dziewczyny więc górą! Chłopcy muszą jeszcze potrenować.

Uczniowie gimnazjum otrzymali też dyplom zajmując w ogólnej klasyfikacji III miejsce. Otrzymaliśmy jako nagrodę zestaw ciężarków. Bierzemy się więc do roboty, może w przyszłym roku jakaś kulturystyka!