Jasełka 2014

18 grudnia w naszej szkole wystawiono jasełka zatytułowane "Jasełka współczesne". Przedstawienie przygotowali wszyscy uczniowie klasy IV pod kierunkiem swojej wychowawczyni, Anny Grudzień. Jasełka miały za zadanie przypomnieć nam jaka jest prawdziwa idea świąt Bożego Narodzenia i uświadomić, że współczesny świat niestety o niej zapomniał.

Na zakończenie przedstawienia uczniowie klasy IV zaśpiewali piosenkę pod tytułem "Pokój i nadzieja". Następnie, razem z uczniami klasy V, zaśpiewali i zatańczyli w przebraniach Mikołajów współczesną kolędę.Oprawę muzyczną jasełek przygotowała Pani Monika Wójtowicz. Po przedstawieniu wszyscy uczniowie PZS wzięli udział we wspólnym kolędowaniu. Koncert kolęd, przygotowała wraz z uczniami gimnazjum Pani Małgosia Gałczyńska. W czasie koncertu mogliśmy wysłuchać kolęd granych na różnych instrumentach. Wspólne śpiewanie wprowadziło nas w świąteczny nastrój.