Gramy w WOŚP

Tradycyjnie uczniowie naszej szkoły wzięli udział w licytacji zorganizowanej 8 stycznia 2016  przez ZSP Nr 1. Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zrobili zbiórkę pieniędzy na licytację.

Zakupiliśmy akwarelę ze Świętym Krzyżem podarowaną przez wicemarszałka Jana Maćkowiaka oraz koszulkę i rzeźbę aniołka. W sumie podarowaliśmy WOŚP 710zł. Mamy nadzieję, że pieniądze trafią na szczytny cel i pomogą chorym dzieciom i ludziom starszym. W licytacji brali udział przedstawiciele samorządu szkolnego.