^ Powrót do góry

Klasa lll w Warszawie

W dniu 09 maja 2016r. odbyła się wycieczka klasy III gimnazjum do Warszawy. Celem było odwiedzenie Room Escape Warszawa czyli pokojów zagadek.

Uczniowie podzieleni na grupy weszli do 5 pokojów: Laboratorium, Piwnica, Indiana Johns, Rycerski i Wehikuł Czasu. Zostali tam zamknięci i mogli wyjść po rozwiązaniu szeregu trudnych zagadek w ciągu godziny. Emocje sięgały szczytu, było trudno, niektórych dzieliły sekundy od porażki. Jednak udało się wszystkim!  Potem był spacer po Starym Mieście i powrót do Skarżyska. No oczywiście nie obyło się bez „Maczka”, bo to przecież obowiązkowy punkt programu.

Foto własne i Room Escape Warszawa

  Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klasy 3 do Warszawy