Konkurs „W 1050. rocznicę chrztu Polski”

Uczniowie Prywatnego Zespołu Szkół przystąpili do szkolnego etapu konkursu „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. Państwo polskie od zarania dziejów do rozbicia dzielnicowego”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: uczniów szkoły podstawowej i uczniów gimnazjum.

W kategorii gimnazjum laureatami zostali:

I miejsce – Wiktoria Byrska z klasy 2

II miejsce – Marta Nowak z klasy 3

III miejsce – Małgorzata Piskulak  z klasy 2

Uczennice, które zajęli I i II miejsca, czyli Wiktoria Byrska i Marta Nowak zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego tegoż konkursu organizowanego przez Samorządowy Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, Ośrodek Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej w Kielcach oraz II L.O. im. Jana Śniadeckiego w Kielcach. Uczniów przygotowała Pani mgr Beata Czajkowska.

Laureatom gratulujemy już osiągniętego sukcesu i życzymy powodzenia w etapie wojewódzkim konkursu historycznego!!!

PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski. PZS Skarżysko - Konkurs „W 1050.  rocznicę chrztu Polski.