^ Powrót do góry

Rajd integracyjny

W dniu 17 września 2015r. odbył się rajd integracyjny dla wszystkich klas gimnazjum. Pogoda była piękna, więc wszyscy ochoczo pomaszerowali na Rejów i nawet nie było słychać „daleko jeszcze?" Tam już czekali na nas Kacper Barański i Bartek Kraska, którzy wcześniej rozpalili ognisko.

Drewno na ognisko i kije do pieczenia kiełbasek dostaliśmy od rodziców Kacpra, za co serdecznie dziękujemy! Jak już było ognisko i kije, to trzeba było upiec kiełbaski. Potem były różne gry i zabawy integracyjne. Można było też pogadać w grupkach, poleżeć na pomoście, pohuśtać się na karuzeli i koniku bujanym. Dla każdego coś miłego. Mamy nadzieję, że rajd pomógł w integracji naszej społeczności.

Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Raj integracyjny