Poświęcenie nowej siedziby szkoły

Nowa siedziba Prywatnego Zespołu Szkół w Skarżysku-Kamiennej została w piątek 30 września 2016r poświęcona przez księdza proboszcza Jana Kularskiego. Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja szkoły na czele z Pocztem Sztandarowym pomaszerowali do Kościoła Najświętszego Serca Jezusowego i tam uczestniczyli w uroczystej mszy świętej.

Dalsza część uroczystości odbywała się już w budynku szkoły. Ksiądz proboszcz poświęcił krzyże- symbol naszej wiary, które zawisną w salach lekcyjnych.

Uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum zaprezentowali program artystyczny, przygotowany przez panie: Małgorzatę Gałczyńską. Monikę Wójtowicz, a piękną dekorację wykonały nauczycielki nauczania zintegrowanego, panie: Monika Smulczyńska, Bernadeta Smulczyńska, Katarzyna Kumalska, Małgorzata Węgłowska, Renata Żmuda, Agnieszka Mike.

Zobacz więcej w serwisie WWW Prywatnej Szkoły Podstawowej