^ Powrót do góry

Rajd integracyjny

W dniu 9 września 2016r. odbył się rajd integracyjny na Rejów. Zabawa jak zwykle była super. Pogoda nam dopisała, więc bez żadnych przeszkód, napaliliśmy ognisko, były też gry i zabawy integracyjne.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Za pomoc w zorganizowaniu ogniska dziękujemy Kacprowi Barańskiemu z rodzicami, Bartkowi Krasce i Michałowi Suligowskiemu.

Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd integracyjny