Konkurs historyczny

W dniu 10 maja o godzinie 10.00 rozpoczął się organizowany przez naszą szkołę międzyszkolny konkurs historyczny "123 lata do wolności". Konkurs jest częścią całorocznych obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości.

Organizatorami konkursu była pani Małgorzata Pisarek i pan Damian Garbala. Oprawę artystyczną przygotowały panie Jolanta Flis i Zofia Glinka. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z gimnazjów powiatu skarżyskiego. Po części konkursowej uczestnicy i opiekunowie mogli obejrzeć występy naszych uczniów i przygotowane przez nich prezentacje pt. "Co Polska dała Europie i światu?" I miejsce w konkursie zajął Jan Suwara - uczeń naszej szkoły, II miejsce zdobył Kamil Niewczas z gimnazjum nr 2, III miejsce również nasz uczeń - Jan Śliwiński. Zwycięzcom gratulujemy!