Projekt Gimnazjalny

W gimnazjum uczniowie przystąpili do realizacji projektu gimnazjalnego, którego temat brzmi: Właściwe odżywianie warunkiem zdrowia. Liderkami projektu są uczennice z klasy IIa: Marika Ambroziak, Lena Chajda i Natalia Gralińska,a opiekunem nauczyciel biologii Renata Górska.

Celem projektu jest promocja zdrowego odżywiania. Postanowiliśmy przekonywać społeczność szkolną do tego ,że warto jeść określone produkty. Liderki przygotowują gazetki informacyjne, a uczniowie całej szkoły z coraz większą chęcią włączają się do akcji. Dzieci ze wszystkich klas szkoły podstawowej IV-VII z uśmiechem na ustach przynoszą sałatki, kanapeczki i wspólnie z uczniami gimnazjum włączają się w realizację projektu. Taka oto zdrowa integracja.

Liderki Projektu - Właściwe odżywianie warunkiem zdrowia

Dzień Owoców Cytrusowych