^ Powrót do góry

Rajd do Michniowa

W dniu 25 kwietnia 2015r. odbył się rajd do Michniowa. Zwiedziliśmy rezerwat przyrody Kamień Michniowski. Celem ochrony w tym rezerwacie są różne zbiorowiska leśne min. Piękny las bukowy oraz wychodnie piaskowców triasowych.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy Muzeum Martyrologii Wsi Polskiej. Podróż w jedna stronę z małymi przygodami, a z powrotem spokojnie pociągiem z Berezowa (chociaż dla niektórych to atrakcja, bo w dobie samochodów i samolotów jadą pierwszy raz pociągiem).

Prywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do MichniowaPrywatne Gimnazjum w Skarżysku-Kamiennej - Rajd do Michniowa