^ Powrót do góry

Osiągnięcia 2015/16

 OSIĄGNIĘCIA w ROKU SZKOLNYM 2015/16

 


Aleksandra Zagórska - klasa 3 zdobywczynią Grand Prix Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej „Big talents” - zobacz więcej


LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Aleksandra Zagórska - Konkurs Chemiczny; Konkurs Biologiczny

Katarzyna Buryło - Konkurs Chemiczny

 


FINALIŚCI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Chemia 

Aleksandra Zagórska

Katarzyna Buryło

Paweł Gładyś

Biologa

Aleksandra Zagórska

Gabriel Wiktorzak

Język polski

Anna Ostrowska

Geografia

Witold Szymczyk

Patrik Soból

Informatyka

Bartłomiej Kraska


 


Osiągnięcia 2014/15

 OSIĄGNIĘCIA w ROKU SZKOLNYM 2014/15


l miejsce w Świętokrzyskim Turnieju Innowacji i Kreatywności

 Skład drużyny:

 Małgorzata Pukowska - kl. lll, Aleksandra Zagórska - kl. ll, Oskar Gałczyński - kl. lll - zobacz więcej


lll miejsce w Gimnazjalnym Konkursie Wiedzy o Unii Europejskiej

Skład drużyny:

Anna Ostrowska - kl. ll, Wiktoria Dembowska - kl. lll, Małgorzata Pukowska - kl. lll - zobacz więcej


Wyróżnienie w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Od edukacji globalnej do odpowiedzialności"

uczniowie klasy ll za projekt pt. "W jaki sposób globalizacja w sferze żywienia wpływa na człowieka"


 Laureat Konkursu Fizycznego

 Michał Kowalczyk


Finaliści konkursów przedmiotowych

    1. Dominik Ambroziak – Konkurs Języka Niemieckiego
    2. Małgorzata Pukowska – Konkurs Matematyczny
    3. Oskar Gałczyński – Konkurs Matematyczny
    4. Weronika Zubrzycka – Konkurs Geograficzny
    5. Michał Kowalczyk – konkurs Fizyczny
    6. Oskar Gałczyński – Konkurs Informatyczny

l Miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim - "Być zwyciężonym i nie ulec - To zwycięstwo"

Aleksandra Woźniak - klasa I - zobacz więcej



 

 

 

 

 

 

 

Osiągnięcia 2013/14

 OSIĄGNIĘCIA w ROKU SZKOLNYM 2013/14

 

Oskar Gałczyński – klasa II

  •  Laureat Konkursu Informatycznego (opiekun Kazimierz Sabatowski)

 Angelika Rzeszowska – klasa III

  •  Laureatka Konkursu Geograficznego (opiekun Zofia Glinka)

 Katarzyna Pawelec – klasa III

  •  Laureatka Konkursu Matematycznego (opiekun Małgorzata Kuleta)

 Jan Jankowski – klasa III

  •  Laureat Konkursu Chemicznego (opiekun Magdalena Magiera)

 Greta Gentile – klasa III

  •  Finalistka Konkursu Języka Polskiego (opiekun Katarzyna Włodarczyk-Buczek)

Zuzanna Szymczyk kl. III

  •  Finalistka Konkursu Geograficznego (opiekun Zofia Glinka)

Wiktoria Dembowska kl. II

  •  I miejsce w Mikołajkowym Turnieju Pływackim 2013 na 50 m

Sztafeta chłopców 4x50 m. i sztafeta dziewcząt 4 x 50 m. zajęła II miejsce w Mikołajkowym Turnieju Pływackim 2013


Maria Wójtowicz kl. III

  • Wyróżnienie w Konkursie Pieśni Patriotycznej w Ostrowcu Świętokrzyskim
  • I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej – Jacek Cygan 2013 w Busku – Zdroju. - zobacz foto

 Michał Bojczuk kl. II

  • Nagroda „Świętokrzyskie Talenty”
  • Opieka Krajowej Fundacji na rzecz Dzieci Zdolnych.Laureat Konkursu Literackiego „Lipa 2013” w Bielsku-Białej
  • Wyróżnienie w Konkursie Pieśni Patriotycznej im gen. Antoniego Hedy-Szarego

 


Aleksandra Zagórska kl. I

  • III miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznej w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  • II miejsce Ogólnopolskim Turnieju Piosenki Poetyckiej – Jacek Cygan 2013 w Busku – Zdroju. - zobacz foto

Małgorzata Pukowska kl. II

  • finalistka Konkursu ”Ksiądz profesor Włodzimierz Sedlak – badacz, naukowiec, odkrywca, sercem skarżyszczanin”.