Osiągnięcia 2016/17

1. Konkurs Języka Polskiego: Iga Pająk- kl. II
  2. Konkurs Języka Niemieckiego: Maria Dołęga – kl. III
  3. Konkurs Geograficzny: Michał Suligowski  i Maria Dołęga- kl. III
  4. Konkurs Biologiczny: Julia Samson, Magda Polak – kl. III, Maja Szydłowska, Julia Soból, Jakub Bernat, Filip Dąbrowski - kl. II
  5. Konkurs Informatyczny: Mateusz  CedzyńskiBartek Kraska, Mikołaj Lipiński - kl III
  6. Konkurs Chemiczny: Bartek Kraska - kl. III
  7. Konkurs Historyczny: Wiktoria Byrska  - kl. III
  8. Konkurs Matematyczny: Mikołaj Lipiński -  kl. III

Mistrzostwa Skarżyska w Turnieju Tenisa Stołowego

Pierwszy raz wzięliśmy udział w tych zawodach. Dwóch naszych uczniów z klasy II Kacper Bernat i Jakub Szaraniec zajęli  I miejsce i zdobyli tytuł mistrza tenisa stołowego w swojej kategorii wiekowej.

Maja Szydłowska kl II - Wyróżnienie  w Ogólnopolskim Konkursie Rysunkowym pt. „Tłumacz”  organizowanym przez  Instytut Francuski w Krakowie  przy ambasadzie Francji.

Jakub Szaraniec i Kacper Bernat kl II - I miejsce w mistrzostwach Skarżyska-Kamiennej w Tenisie Stołowym  Chłopców.

Aleksandra Woźniak – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Być zwyciężonym i nie ulec, to zwycięstwo”.