41 251 13 44

skarzysko@onet.eu

ul. Słowackiego 29, Skarżysko-Kamienna

Aktualności

Obóz narciarski w Zwardoniu 2022

Podczas ferii zimowych uczniowie naszej szkoły wraz z kilkoma uczniami z innych szkół brali udział w obozie narciarskim zorganizowanym przez Klub Sportowo - Rekreacyjny TKKF „Sygnał” ze Skarżyska - Kamiennej.


W I tygodniu ferii wyjechali do DW „Juhas” w Zwardoniu młodsi uczniowie, w II tygodniu starsi. Pod okiem instruktorów: p. Marka Kumalskiego, p. Ryszarda Kumalskiego, p. Tomasza Gospodarczyka, p. Sylwestra Kaczmarskiego i p. Dariusza Płaskonki stawiali pierwsze kroki, ale także doskonalili swoje umiejętności zdobyte w poprzednich latach.


W programie obozu były również: pobyt na basenach w Żywcu, Istebnej i Wiśle, wizyta na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince oraz w kinie Helios i Cinema City w Bielsku - Białej. 


Tradycyjnie odbył się chrzest narciarski oraz turniej tenisa stołowego. Obóz zakończył się obowiązkowym slalomem, który ukończyli wszyscy uczestnicy, zdobywając tym sam patent narciarza. Zimowisko minęło w miłej i sympatycznej atmosferze. Wszyscy młodzi narciarze otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i drobne upominki. 


Sprawną organizacją pobytu zajęła się kierownik obozu p. Katarzyna Kumalska, pyszności przygotowywały p. Barbara i Wioleta Zakrzewskie. O bezpieczną podróż zadbał p. Krzysztof Głowacki z firmy transportowej „Krzyś”. Dziękujemy również p. Annie Rokicie, która dzielnie pomagała nam wszystkim. Mamy nadzieję na spotkanie w Zwardoniu w następnym roku.