41 251 13 44

skarzysko@onet.eu

ul. Słowackiego 29, Skarżysko-Kamienna

Aktualności

XI Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"

Decyzją Świętokrzyskiej Komisji Konkursu XI Ogólnopolskiego Dyktanda Niepodległościowego „Po polsku o historii” uczennica naszej szkoły – Zofia Jabłońska z klasy VIII a, została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego.
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 68 uczniów z kategorii klas IV - VI, 70 uczniów z klas VII-VIII oraz 67 uczniów w kategorii szkół ponadpodstawowych województwa świętokrzyskiego w roku szkolnym 2023/2024. Na podstawie uzyskanych przez uczniów wyników oraz ogólnej liczby uczniów z danymi wynikami w każdej kategorii wiekowej do etapu wojewódzkiego zostali zakwalifikowani uczniowie, którzy uzyskali liczbę punktów wynoszącą co najmniej 91,5 (kategoria klas IV - VI i VII - VIII) oraz 79 (kategoria szkół ponadpodstawowych).

Etap wojewódzki odbędzie się 26 października w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. św. Stanisława Kostki Kielcach. Zosi życzymy powodzenia, a wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy brali udział w dyktandzie serdecznie dziękujemy i życzymy sukcesów w następnym roku.