12 listopada wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w akademii z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Została ona przygotowana przez panią Ewę Fall i Kamilę Nowocień wraz z uczniami. Oprawę muzyczną jak zawsze przygotowała pani Ewa Gula, a piękną dekorację pani Małgorzata Lasota.
Podczas akademi gościliśmy pana pułkownika Michała Nowakowskiego, który prcuje w Dowództwie Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Na koniec akademii Pan Michał opowiedział uczniom o wojsku oraz odpowiadał na liczne pytania.
Dzięki takim uroczystościom szanujemy, cenimy i pięlęgnujemy naszą przeszłość ponieważ jak mawiał Marszałek Józef Piłsudski "Naród, który nie szanuje i nie ceni swojej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości".











