Wolontariusze 2021/2022

Klasa II a

Maria Garbala, Zofia Rokita, Magdalena Suligowska

Klasa III a

Natasza Ciaś, Krystian Ciuk, Amelia Dróżdż, Antoni Jabłoński, Antoni Jóźwiak, Antonina Kalata, Kamil Kołek, Wiktoria Minda, Stanisław Musiał, Natalia Noworycka, Zuzanna Okła, Klaudia Pochwała, Gabriela Porowska, Nikola Serdeczna, Julia Szumielewicz, Lena Szymkowiak, Tomasz Walkiewicz, Eryk Wanat

Klasa IV a

Kacper Błaszczyk, Bartłomiej Bryzik, Dominik Brzeziński, Amelia Buda, Lena Dąbrowska, Wojciech Grudzień, Kornelia Gumienna, Aleksander Kapłański, Wojciech Krupa, Laura Lewandowska, Karol Lipnicki, Olga Łyżwa, Adrianna Młodawska, Natalia Olejarz, Maja Rymarczyk, Lena Zielińska

Klasa V a

Weronika Czubak, Olga Jastrząb, Weronika Madej, Aleksandra Mikosza

Klasa VI a
Zofia Jabłońska, Maria Jóźwiak, Marta Sokołowska, Sara Wiktorzak

Klasa VII a
Marta Dąbrowa, Adam Kumalski, Aleksandra Sadza

Klasa VII a
Maja Bilska, Anna Borkowska, Maria Maćkowiak, Natalia Pawliszak, Lena Stępień, Aleksandra Wilczyńska, Róża Włodarczyk Lena Włudarczyk,
Oliwia Zdanowicz, Olga Zegadło

Klasa VIII a