41 251 13 44

skarzysko@onet.eu

ul. Słowackiego 29, Skarżysko-Kamienna

Osiągnięcia w roku szkolnym 2023/2024

 

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

ZOFIA JABŁOŃSKA

LAUREATKA

V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z CHEMII

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

JAN BARAŃSKI

LAUREAT

XI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024


 

FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

 

NICOLE QUAYSON

FINALISTKA

XI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

ELIZA WRONA

FINALISTKA

XI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W ROKU SZKOLNYM 2023/2024


 

MISTRZOSTWA SKARŻYSKA - KAMIENNEJ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

LAURA ANYST, MARIA FIGARSKA, MARIA JÓŹWIAK
SONIA MAŚLIKOWSKA, ALEKSANDRA MIKOSZA, MARTA SOKOŁOWSKA

III MIEJSCE 

W MISTRZOSTWACH SKARŻYSKA - KAMIENNEJ
W  DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W KATEGORII KLAS VII - VIII

MIKOŁAJ KOWALIK, SZYMON KRAWARSKI, JAN NOWAKOWSKI,
JAN PIĄTEK, MIKOŁAJ ROT, JAKUB SIECZKA, FILIP WANAT

III MIEJSCE 

W MISTRZOSTWACH SKARŻYSKA - KAMIENNEJ
W  DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W KATEGORII KLAS VII - VIII


 TURNIEJE KARATE 

MARIA GARBALA

II MIEJSCE

W INTERNATIONAL TOURNAMENT KARATE SHINKYOKUSHIN

SKARŻYSKO - KAMIENNA CUP 2023

II MIEJSCE

W TURNIEJU KARATE RANDORI CUP 2023

II MIEJSCE

W TURNIEJU KARATE PUCHAR WIELKOPOLSKI W KUMITE

TUREK 2024

WOJCIECH SZCZUBKOWSKI

III MIEJSCE 

W TURNIEJU KARATE SANDOMIERZ KYOKUSHIN CUP

II MIEJSCE 

W II OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KARATE KYOKUSHIN
O PUCHAR DĘBU BARTKA - ZAGNAŃSK CUP

III MIEJSCE

W TURNIEJU O PUCHAR BURMISTRZA UJAZDU

ARTURA PAWLAKA

I MIEJSCE

W OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU KARATE

O PUCHAR WÓJTA GMINY SAMBORZEC

I MIEJSCE

W TURNIEJU KARATE PUCHAR WIELKOPOLSKI W KATA

TUREK 2024

II MIEJSCE

W TURNIEJU KARATE PUCHAR WIELKOPOLSKI W KUMITE

TUREK 2024


  ETAP POWIATOWY KONKURSU "BEZPIECZEŃSTWO NA 5"

GABRIELA POROWSKA, KAMIL KOŁEK, KACPER WRONA

III MIEJSCE 

W ETAPIE POWIATOWYM 
KONKURSU "BEZPIECZEŃSTWO NA 5"


 XII DYKTANDO NIEPODLEGŁOŚCIOWE "PO POLSKU O HISTORII"

ZOFIA JABŁOŃSKA

LAUREATKA

XII DYKTANDA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO "PO POLSKU O HISTORII"


  XV SKARŻYSKI PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ "Z PIEŚNIĄ DO NIEPODLEGŁEJ"

DARIA MIERNIK

II MIEJSCE

W XV SKARŻYSKIM PRZEGLĄDZIE PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
"Z PIEŚNIĄ DO NIEPODLEGŁEJ"


   MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PŁYWACKI

PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SKARŻYSKU – KAMIENNEJ

 

I MIEJSCE 

W KLASYFIKACJI GENERALNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


IGA LISOWSKA IV MIEJSCE 25 METRÓW Z DESKĄ

FRANCISZEK NOWAKOWSKI II MIEJSCE 25 METRÓW Z DESKĄ

LILIANA DRÓŻDŻ I MIEJSCE 25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

GABRIELA GARBACZ III MIEJSCE 25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

LENA RYMARCZYK II MIEJSCE 25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

MARIA GARBALA III MIEJSCE 25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

ADAM KĘDZIERSKI IV MIEJSCE 25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

TOMASZ NOWAKOWSKI II MIEJSCE 25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

ZOFIA ROKITA IV MIEJSCE25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

LENA DĄBROWSKA IV MIEJSCE STYLEM DOWOLNYM

ALEKSANDER KAPŁAŃSKI I MIEJSCE 50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

SZYMON NOWAKOWSKI IV MIEJSCE 50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

NATALIA OLEJARZ  II MIEJSCE 50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

JAN NOWAKOWSKI II MIEJSCE 50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

ROBERT NATORA II MIEJSCE 50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM


 IV MIKOŁAJKOWY MECZ MATEMATYCZNY

ZOFIA JABŁOŃSKA, MARIA FIGARSKA,
MARTA SOKOŁOWSKA, JAN BARAŃSKI

I MIEJSCE

W IV MIKOŁAJKOWYM MECZU MATEMATYCZNYM

JAN PIĄTEK, JAN NOWAKOWSKI,
SZYMON KRAWARSKI, KAROL TUSZNIO

II MIEJSCE

W IV MIKOŁAJKOWYM MECZU MATEMATYCZNYM


MISTRZOSTWA SKARŻYSKA - KAMIENNEJ W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

MIKOŁAJ KOWALIK, SZYMON KRAWARSKI, JAN NOWAKOWKI,
JAN PIĄTEK, MIKOŁAJ ROT, JAKUB SIECZKA, KAROL TUSZNIO,
IGOR ŚWITOWSKI - POPIEL, FILIP WANAT, JAKUB WRÓBEL

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH SKARŻYSKA - KAMIENNEJ
W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW ROCZNIK 2009 - 2010


 III SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO "KWADRANS Z PING - PONGIEM" 

JULIA KARCZEWSKA

I MIEJSCE

AMELIA DRÓŻDŻ

II MIEJSCE

MARIA GARBALA 

III MIEJSCE

W III SZKOLNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

'KWADRANS Z PING - PONGIEM"

KATEGORIA DZIEWCZĄT

FRANCISZEK LANGE

I MIEJSCE

JULIAN KULESZA

II MIEJSCE

IGOR KASPRZYK

III MIEJSCE

W III SZKOLNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

'KWADRANS Z PING - PONGIEM"

KATEGORIA KLAS I - III

KRYSTIAN CIUK

I MIEJSCE

JAN PIĄTEK

II MIEJSCE

TOMASZ WALKIEWICZ

III MIEJSCE

W III SZKOLNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO

'KWADRANS Z PING - PONGIEM"

KATEGORIA KLAS IV - VIII


I SZKOLNY KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH "ZA PIERWSZĄ GWIAZDĄ"

NICOLE QUAYSON

GRAND PRIX

W I SZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD, PASTORAŁEK I PISENEK ŚWIATECZNYCH

"ZA PIERWSZĄ GWIAZDĄ"

HELENA KULESZA

I MIEJSCE

ZUZANNA CHOMA

II MIEJSCE

ZOFIA TARZANOWSKA

III MIEJSCE

W I SZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD, PASTORAŁEK I PISENEK ŚWIATECZNYCH
"ZA PIERWSZĄ GWIAZDĄ"

W KATEGORII KLAS I - II

DARIA MIERNIK

I MIEJSCE

LENA RYMARCZYK

II MIEJSCE

JOANNA KRÓL

III MIEJSCE

W I SZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD, PASTORAŁEK I PISENEK ŚWIATECZNYCH

"ZA PIERWSZĄ GWIAZDĄ"

W KATEGORII KLAS III

GABRIELA POROWSKA

I MIEJSCE

HELENA JEDLIŃSKA

II MIEJSCE

W I SZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD, PASTORAŁEK I PISENEK ŚWIATECZNYCH

"ZA PIERWSZĄ GWIAZDĄ"

W KATEGORII KLAS IV - V

ZOFIA ROKITA

I MIEJSCE

JAKUB POROWSKI

II MIEJSCE

TOMASZ NOWAKOWSKI

III MIEJSCE

W I SZKOLNYM KONKURSIE KOLĘD, PASTORAŁEK I PISENEK ŚWIATECZNYCH

"ZA PIERWSZĄ GWIAZDĄ"

W KATEGORII INSTRUMENTALIŚCI


QUIZ ABOUT CUSTOMS AND TRADITIONS IN ENGLISH - SPEAKING COUNTRIES

NICOLE QUAYSON

I MIEJSCE

JAN BARAŃSKI

II MIEJSCE

ZOFIA JABŁOŃSKA

ELIZA WRONA

III MIEJSCE

W QUIZ ABOUT CUSTOMS AND TRADITIONS IN ENGLISH - SPEAKING COUNTRIES


 MISTRZOSTWA SKARŻYSKA - KAMIENNEJ W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

AMELIA DRÓŻDŻ, LILIANA DRÓŻDŻ, JULIA KARCZEWSKA,

WIKTORIA MINDA, GABRIELA POROWSKA,
NINA SZAFRANIEC - JAWORSKA,
STEFANIA WŁODARCZYK, ZOFIA WRÓBEL

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH SKARŻYSKA - KAMIENNEJ

W PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT ROCZNIK 2012 I MŁODSZE


 MISTRZOSTWA SKARŻYSKA - KAMIENNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2009 - 2010

MIKOŁAJ KOWALIK, SZYMON KRAWARSKI, JAN NOWAKOWSKI, JAN PIĄTEK,
IGPR ŚWITOWSKI - POPIEL, KAROL TUSZNIO, FILIP WANAT, JAKUB WRÓBEL

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH SKARŻYSKA - KAMIENNEJ

W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2009 - 2010


 ETAP GMINNY OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

JULIA KARCZEWSKA

I MIEJSCE

MILAN GŁOGOWSKI

II MIEJSCE

W ETAPIE GMINNYM
OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ


 OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA MŁODZIEŻY "SZTUKA NA TALERZU"

ZOFIA ROKITA

NAGRODA SPECJALNA ORGANIZATORÓW

W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM DLA MŁODZIEŻY

"SZTUKA NA TALERZU"


SZKOLNY KONKURS FOTOGRAFICZNY "ZWIERZĘTA W OBIEKTYWIE"

DOMINIKA CIUK

I MIEJSCE

LENA RYMARCZYK

II MIEJSCE

NATALIA GOŁĘBIOWSKA

III MIEJSCE

MAJA CISOWSKA, HELENA KULESZA

WYRÓŻNIENIE

W SZKOLNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

"ZWIERZĘTA W OBIEKTYWIE" W KATEGORII KLAS I - IV

WERONIKA CZUBAK

I MIEJSCE

LENA SZYMKOWIAK, JAN NOWAKOWSKI

II MIEJSCE

ZUZANNA OKŁA

III MIEJSCE

LAURA LEWANDOWSKA, KAROL TUSZNIO

WYRÓŻNIENIE

W SZKOLNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

"ZWIERZĘTA W OBIEKTYWIE" W KATEGORII KLAS V - VIII


 KONKURS WIEDZY O KULTURZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH
"FOCUS ON THE USA"

NICOLE QUAYSON, JAN BARAŃSKI, JAKUB WRÓBEL

II MIEJSCE

W V WOJEWÓDZKIM KONKURSIE WIEDZY O KULTURZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH
"FOCUS ON THE USA"


III POWIATOWY KONKURS BIOLOGICZNO - CHEMICZNY

BARTŁOMIEJ JANICKI

I MIEJSCE

MARIA JÓŹWIAK

II MIEJSCE

JAKUB WRÓBEL

III MIEJSCE

W III POWIATOWYM KONKURSIE BIOLOGICZNO - CHEMICZNYM 


 SZKOLNY KONKURS EKO - MODA

HANNA SOLUCH

I MIEJSCE

DOMINIKA CIUK

II MIEJSCE

MAGDALENA CZARNOTA

VANESSA PASICH

III MIEJSCE

W SZKOLNYM KONKURSIE EKO - MODA


SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "CO MOGĘ ZROBIĆ DLA DOBRA ZIEMI?"

LENA ADAMCZYK

I MIEJSCE

TYMON KULIŃSKI

GABRIELA GRUSZCZYŃSKA

II MIEJSCE

MAGDALENA CZARNOTA

III MIEJSCE

W SZKOLNYM KONKURSIE PLASTYCZNYM

"CO MOGĘ ZROBIĆ DLA DOBRA ZIEMI?"


 SZKOLNY KONKURS RETORYCZNY "WIEM, CO MÓWIĘ"

GABRIELA POROWSKA

I MIEJSCE

MAJA RYMARCZYK

II MIEJSCE

JULIA SZUMIELEWICZ

III MIEJSCE

W SZKOLNYM KONKURSIE RETORYCZNYM
"WIEM, CO MÓWIĘ"


VI SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA "PIERWSZY KROK BADMINTONOWY"

GABRIELA POROWSKA

I MIEJSCE

JULIA KARCZEWSKA

II MIEJSCE

AMELIA DRÓŻDŻ

III MIEJSCE

W VI SZKOLNYM TURNIEJU BADMINTONA
"PIERWSZY KROK BADMINTONOWY"

W KATEGORII DZIEWCZĄT 

WOJCIECH KRUPA

I MIEJSCE

SZYMON NOWAKOWSKI

II MIEJSCE

DAMIAN HUTNIK

III MIEJSCE

W VI SZKOLNYM TURNIEJU BADMINTONA

"PIERWSZY KROK BADMINTONOWY"

W KATEGORII CHŁOPCÓW


 II SZKOLNY FESTIWAL TALENTÓW "BURSZTYNOWA SOWA 2024"

ZOFIA ROKITA

ANTONI JÓŹWIAK

I MIEJSCE

W II SZKOLNYM FESTIWALU TALENTÓW
"BURSZTYNOWA SOWA 2024"
W KATEGORII PREZENTACJA INSTRUMENTALNA

LENA DĄBROWSKA

MARTA SOKOŁOWSKA

VANESSA PASICH

I MIEJSCE

W II SZKOLNYM FESTIWALU TALENTÓW
"BURSZTYNOWA SOWA 2024"
W KATEGORII SZTUKA

LENA RYMARCZYK

I MIEJSCE

GABRIELA KUROWSKA

NICOLE QUAYSON

II MIEJSCE

KAMILA KRAKOWIAK

DARIA MIERNIK

III MIEJSCE

W II SZKOLNYM FESTIWALU TALENTÓW
"BURSZTYNOWA SOWA 2024"

W KATEGORII WYSTĘP WOKALNY

OLGA ŁYŻWA

I MIEJSCE

ALICJA SAMSON

II MIEJSCE

NATALIA NOWORYCKA

III MIEJSCE

W II SZKOLNYM FESTIWALU TALENTÓW

"BURSZTYNOWA SOWA 2024"

W KATEGORII TANIEC I SPORT


SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ TRÓJEK

KRYSTIAN CIUK, AMELIA DRÓŻDŻ, KAMIL KOŁEK

I MIEJSCE

ALEKSANDER CIOK, MILAN GŁOGOWSKI, WIKTOR WIĘCKOWSKI

II MIEJSCE

DAMIAN HUTNIK, ANTONI JABŁOŃSKI, TOMASZ WALKIEWICZ

III MIEJSCE

W SZKOLNYM TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ TRÓJEK
W KATEGORII KLAS IV - V

BARTŁOMIEJ BRYZIK, JAN KULESZA, KAROL LIPNICKI

I MIEJSCE

MIKOŁAJ KOWALIK, FILIP WANAT, JAKUB WRÓBEL

II MIEJSCE

SZYMON KRAWARSKI, MIKOŁAJ ROT, JAKUB SIECZKA

III MIEJSCE

W SZKOLNYM TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ TRÓJEK

W KATEGORII KLAS VI - VIII


MISTRZOSTWA SKARŻYSKA - KAMIENNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2009 - 2010

MIKOŁAJ KOWALIK, SZYMON KRAWARSKI, ROBERT NATORA, JAN NOWAKOWSKI,
JAN PIĄTEK, 
IGPR ŚWITOWSKI - POPIEL, FILIP WANAT, JAKUB WRÓBEL

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH SKARŻYSKA - KAMIENNEJ

W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2009 - 2010


MISTRZOSTWA SKARŻYSKA - KAMIENNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2011 I MŁODSI

BARTŁOMIEJ BRYZIK, KRYSTIAN CIUK, KAMIL KOŁEK, WOJCIECH KRUPA,
JAN KULESZA, KAROL LIPNICKI, SZYMON NOWAKOWSKI

I MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH SKARŻYSKA - KAMIENNEJ

W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW ROCZNIK 2011 I MŁODSI


VII SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

ADAM DRYPA

I MIEJSCE

TOMASZ SIECZKA

II MIEJSCE

JOANNA KRÓL

III MIEJSCE

W VII SZKOLNYM TURNIEJU SZACHOWYM
W KATEGORII KLAS I - III

JAKUB WRÓBEL

I MIEJSCE

JAN NOWAKOWSKI

II MIEJSCE

JAN PIĄTEK

III MIEJSCE

W VII SZKOLNYM TURNIEJU SZACHOWYM

W KATEGORII KLAS IV - VIII

Szkoła w liczbach

0
lat doświadczenia
0
nauczycieli
0
uczniów
0
m2 powierzchni

Oferta edukacyjna szkoły

Zajęcia
z native speakerem
Dodatkowa godzina matematyki we wszystkich klasach
Dodatkowa godzina angielskiego przez cały cykl kształcenia
Basen z nauką pływania
przez 3 lata
W każdej sali tablica mutimedialna
Bogata oferta zajęć dodatkowych 
Świetlica szkolna
czynna od 7.00 do 17.00
Możliwość udziału
w ogólnopolskich projektach
i w wolontariacie

Sukcesy uczniów

Uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej osiągają wyjątkowe rezultaty na egzaminach państwowych.

 

W tabelach skonfrontowana jest średnia wyników z egzaminów uczniów naszej szkoły z wynikami powiatu skarżyskiego oraz województwa świętokrzyskiego i całej Polski.

Język Polski
Nasza szkoła
0%
Powiat skarżyski
0%
Województwo świętokrzyskie
0%
Polska
0%
Matematyka
NASZA SZKOŁA
0%
POWIAT SKARŻYSKI
0%
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
0%
POLSKA
0%
Język angielski
NASZA SZKOŁA
0%
POWIAT SKARŻYSKI
0%
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
0%
POLSKA
0%

Dlaczego my?

Dbałość o bezpieczeństwo uczniów. Placówka jest w pełni monitorowana, przestrzegane są normy przeciwpożarowe i sanitarne, sprzęt i wyposażenie posiada certyfikaty. Uczniowie i rodzice wchodzą i wychodzą ze szkoły przy pomocy imiennych pastylek, a postronni interesanci nie wejdą do budynku bez poinformowania sekretariatu.

 

Szkoła posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczne. Każda sala wyposażona jest w tablicę multimedialną i rzutnik co w znaczący sposób wpływa na komfort i szybkość przyswajania wiedzy. 

Rozwój uzdolnień uczniów i wyrównywanie zaległości. Podmiotowe traktowanie uczniów. Respektowanie opinii i orzeczeń Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Rodzinna atmosfera.


Dobre przygotowanie uczniów do egzaminu zewnętrznego i dalszych etapów kształcenia. Nacisk na kształcenie języka angielskiego i matematyki. 

Dbałość o kondycję fizyczną uczniów. Obowiązkowa nauka pływania w klasach I – III. Wyjazdy na zieloną szkołę, obóz narciarski w czasie ferii zimowych, organizowanie obozu wakacyjnego.

Szeroka działalność wolontariacka uczniów i nauczycieli na rzecz potrzebujących. Podejmowanie ciekawych inicjatyw, projektów i przedsięwzięć. Otwartość na pomysły i zaangażowanie uczniów.