skarzysko@onet.eu

ul. Słowackiego 29, Skarżysko-Kamienna

Opłaty

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej posiada nowy rachunek bankowy w Banku Spółdzielczym w Kielcach o numerze:

16 8493 0004 0220 0069 0340 0001

Wszelkich opłat proszę dokonywać na w/w konto (lub wyjątkowo w sekretariacie szkoły)

Na podstawie przepisów Rozdział III §2 pkt 6 Statutu Szkoły, z dniem 01 stycznia 2020 r. ustala się następujące opłaty:

WPISOWE

300 zł - jednorazowa opłata na cały okres nauki dziecka w szkole

CZESNE (opłata miesięczna)

Klasy I - III - 330, zł (bez uczęszczania na świetlicę)

Klasy I - III - 380,- zł (ze świetlicą)

Klasy IV - VIII - 380,- zł

Drugie dziecko z tej samej rodziny korzysta ze zniżki 50,- zł miesięcznie. Każde następne dziecko z tej samej rodziny nie płaci czesnego.

Począwszy od 2020 r. szkoła odstąpiła od pobierania opłaty wakacyjnej.

Termin opłaty czesnego za każdy miesiąc roku szkolnego ustala się do dnia 10 każdego bieżącego miesiąca.

Szkoła w liczbach

lat doświadczenia
nauczycieli
uczniów
m2 powierzchni

Oferta edukacyjna szkoły

Zajęcia
z native speakerem
Dodatkowa godzina matematyki we wszystkich klasach
Dodatkowa godzina angielskiego przez cały cykl kształcenia
Basen z nauką pływania
przez 3 lata
W każdej sali tablica mutimedialna
Bogata oferta zajęć dodatkowych
czynna od 7.00 do 17.00
Możliwość udziału
w ogólnopolskich projektach
i w wolontariacie

Sukcesy uczniów

Uczniowie prywatnej szkoły podstawowej osiągają wyjątkowe rezultaty na egzaminach państwowych.

W tabelach skonfrontowana jest średnia wyników z egzaminów uczniów naszej szkoły z wynikami powiatu skarżyskiego oraz województwa świętokrzyskiego i całej Polski.

Język Polski
Powiat skarżyski
Województwo świętokrzyskie
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA

Dlaczego my?

Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem sequi nesciunt, neque porro quisquam est?

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae consequatur, vel illum, qui dolorem eum fugiat, quo voluptas nulla pariatur?

Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio, cumque nihil impedit, quo minus id, quod maxime placeat, facere possimus.