skarzysko@onet.eu

ul. Słowackiego 29, Skarżysko-Kamienna

O nas

Prywatny Zespół Szkół rozpoczął działalność 1 września 2006 r. W skład szkoły wchodzi Prywatna Szkoła Podstawowa i Prywatne Gimnazjum.

Szkoła Podstawowa jest jedyną w swoim rodzaju szkołą charakteryzującą się rodzinną atmosferą i indywidualnym podejściem do każdego dziecka.

Nasi uczniowie korzystają z rozszerzonego programu szkolnego a oferta szkoły obejmuje dodatkowe godziny języka angielskiego, informatykę, zajęcia z tańca, kółko muzyczne z możliwością nauki gry na instrumentach, zajęcia gimnastyki korekcyjnej, możliwość korzystania ze stołówki i profesjonalnie prowadzonej świetlicy.

Nauczanie wszystkich przedmiotów odbywa się z zastosowaniem nowoczesnych pomocy naukowych i wykorzystaniem programów multimedialnych.

Szkoła organizuje gimnastykę korekcyjną na profesjonalnym sprzęcie rehabilitacyjnym.

Szkoła w liczbach

lat doświadczenia
nauczycieli
uczniów
m2 powierzchni

Oferta edukacyjna szkoły

Zajęcia
z native speakerem
Dodatkowa godzina matematyki we wszystkich klasach
Dodatkowa godzina angielskiego przez cały cykl kształcenia
Basen z nauką pływania
przez 3 lata
W każdej sali tablica mutimedialna
Bogata oferta zajęć dodatkowych
czynna od 7.00 do 17.00
Możliwość udziału
w ogólnopolskich projektach
i w wolontariacie

Sukcesy uczniów

Uczniowie prywatnej szkoły podstawowej osiągają wyjątkowe rezultaty na egzaminach państwowych.

W tabelach skonfrontowana jest średnia wyników z egzaminów uczniów naszej szkoły z wynikami powiatu skarżyskiego oraz województwa świętokrzyskiego i całej Polski.

Język Polski
Powiat skarżyski
Województwo świętokrzyskie
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA

Dlaczego my?

Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem sequi nesciunt, neque porro quisquam est?

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae consequatur, vel illum, qui dolorem eum fugiat, quo voluptas nulla pariatur?

Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio, cumque nihil impedit, quo minus id, quod maxime placeat, facere possimus.