skarzysko@onet.eu

ul. Słowackiego 29, Skarżysko-Kamienna

Osiągnięcia w roku szkolnym 2014/15

Konkurs Rysunkowy organizowany przez Muzeum im. Orła Białego z okazji Dnia Flagi

1 miejsce dla drużyny w składzie: Hanna Dołęga, Julia Indyka, Weronika Paszuk, Maria Krupa

2 miejsce dla drużyny w składzie: Kaja Ziółkowska, Wiktoria Rurarz, Jakub Dudzińaski, Igor Sobótka, Viktoria Wilkosz

3 miejsce dla drużyny w składzie: Pola Kotwica, Kaja Kruk, Wiktoria Kuza, David Dziwok, Julia Maćkowiak, Roksana Ziółkowska

Wyróżnienie: Adrianna Minda, Aniela Balikowska, Zuzanna Bilska, Miłosz Zbroja.

l miejsce w powiecie  skarżyskim w Turnieju ORLIK VOLLEYMANIA 2015

Skład drużyny: Jan Figarski, Kajetan Kubicki, Kamila Zdziesińska, Bartosz Piłat, Wiktor Chrzanowski, Anna Witkowska, Dawid Ciemski, Kacper Bernat, Maja Szydłowska, Julia Soból, Julia Kloczkowska, Alicja Niewczas

Finał Turnieju Minisiatkówki Chłopców (1 miejsce w rejonie)

Skład drużyny: Kacper Bernat, Kamil Niewczas, Dawid Ciemski, Wiktor Chrzanowski, Jakub Szaraniec, Marcel Głogowski, Kajetan Kubicki, Bartosz Piłat, Jan Śliwiński, Jan Figarski

Maja Szydłowska

Finalistka Konkursu Humanistycznego i Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego

lll miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym

Szkoła w liczbach

lat doświadczenia
nauczycieli
uczniów
m2 powierzchni

Oferta edukacyjna szkoły

Zajęcia
z native speakerem
Dodatkowa godzina matematyki we wszystkich klasach
Dodatkowa godzina angielskiego przez cały cykl kształcenia
Basen z nauką pływania
przez 3 lata
W każdej sali tablica mutimedialna
Bogata oferta zajęć dodatkowych
czynna od 7.00 do 17.00
Możliwość udziału
w ogólnopolskich projektach
i w wolontariacie

Sukcesy uczniów

Uczniowie prywatnej szkoły podstawowej osiągają wyjątkowe rezultaty na egzaminach państwowych.

W tabelach skonfrontowana jest średnia wyników z egzaminów uczniów naszej szkoły z wynikami powiatu skarżyskiego oraz województwa świętokrzyskiego i całej Polski.

Język Polski
Powiat skarżyski
Województwo świętokrzyskie
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA

Dlaczego my?

Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem sequi nesciunt, neque porro quisquam est?

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae consequatur, vel illum, qui dolorem eum fugiat, quo voluptas nulla pariatur?

Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio, cumque nihil impedit, quo minus id, quod maxime placeat, facere possimus.