skarzysko@onet.eu

ul. Słowackiego 29, Skarżysko-Kamienna

Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/16

Drużyna składzie: Jan Figarski, Marcel Głogowski, Dominik Kowalik, Kajetan Kubicki, Michał Majewski, Maciej Michnowski, Piotr Miernik, Piotr Pawlak, Bartosz Piłat, Miłosz Skowiera, Jan Śliwiński pod opieką Tomasza Frąckiewicza MISTRZAMI WOJEWÓDZTWA w Mini Siatkówce Chłopców Szkół Podstawowych.

Marysia Nowak

Marika Ambroziak klasa 6  - Laureatka Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej „Big talents” w kategorii szkół podstawowych.

Drużyna składzie:  Jan Figarski, Marcel Głogowski, Dominik Kowalik, Kajetan Kubicki, Michał Majewski, Maciej Michnowski, Piotr Miernik, Piotr Pawlak, Bartosz Piłat, Miłosz Skowiera, Jan Śliwiński pod opieką Tomasza Frąckiewicza awansowała do finału wojewódzkiego mini siatkówki chłopców.

Marysia Nowak – laureatka konkursu literackiego na opowiadanie „Zwierzak i ja” organizowany przez „Głos Przyrody”.

Drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła l miejsce w Finale  Wojewódzkim III Festiwalu Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

Kajetan Kubicki – najlepszy sportowiec w szkole!

Kajetan jest mistrzem Polski w minisiatkówce chłopców. Został powołany do reprezentacji województwa świętokrzyskiego aby reprezentować nasz region w zawodach ogólnopolskich. Drużyna ze Świętokrzyskiego zwyciężyła. W nagrodę Kajetan wyjechał na targi EXSPO do Mediolanu.

Gratulujemy!

Szkoła w liczbach

lat doświadczenia
nauczycieli
uczniów
m2 powierzchni

Oferta edukacyjna szkoły

Zajęcia
z native speakerem
Dodatkowa godzina matematyki we wszystkich klasach
Dodatkowa godzina angielskiego przez cały cykl kształcenia
Basen z nauką pływania
przez 3 lata
W każdej sali tablica mutimedialna
Bogata oferta zajęć dodatkowych
czynna od 7.00 do 17.00
Możliwość udziału
w ogólnopolskich projektach
i w wolontariacie

Sukcesy uczniów

Uczniowie prywatnej szkoły podstawowej osiągają wyjątkowe rezultaty na egzaminach państwowych.

W tabelach skonfrontowana jest średnia wyników z egzaminów uczniów naszej szkoły z wynikami powiatu skarżyskiego oraz województwa świętokrzyskiego i całej Polski.

Język Polski
Powiat skarżyski
Województwo świętokrzyskie
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA

Dlaczego my?

Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem sequi nesciunt, neque porro quisquam est?

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae consequatur, vel illum, qui dolorem eum fugiat, quo voluptas nulla pariatur?

Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio, cumque nihil impedit, quo minus id, quod maxime placeat, facere possimus.