skarzysko@onet.eu

ul. Słowackiego 29, Skarżysko-Kamienna

Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/17

Maria Matla klasa lla - l miejsce na dystansie 25 m - styl dowolny - w XXI Mikołajkowym Turnieju Pływackim

Marta Dąbrowa klasa lla - lll miejsce na dystansie 25 m - styl dowolny - w XXI Mikołajkowym Turnieju Pływackim

Adrianna Minda klasa lllb - ll miejsce na dystansie 25 m - styl dowolny - w XXI Mikołajkowym Turnieju Pływackim

Patryk Kapłański klasa lllb - l miejsce na dystansie 25 m - styl dowolny - w XXI Mikołajkowym Turnieju Pływackim

Jakub Barański klasa lllc - ll miejsce na dystansie 25 m - styl dowolny - w XXI Mikołajkowym Turnieju Pływackim

Bartłomiej Rzuchowski klasa V - ll miejsce na dystansie 50 m - styl klasyczny - w XXI Mikołajkowym Turnieju Pływackim

Jagoda Włodarczyk klasa Vl - l miejsce na dystansie 50 m - styl dowolny - w XXI Mikołajkowym Turnieju Pływackim

Oliwia Włudarczyk klasa Vl - ll miejsce na dystansie 50 m - styl dowolny - w XXI Mikołajkowym Turnieju Pływackim

Sztafeta - ll miejsce na dystansie 8 x 24 m - w XXI Mikołajkowym Turnieju Pływackim

lll miejsce w turnieju piłki nożnej - „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Szkoła w liczbach

lat doświadczenia
nauczycieli
uczniów
m2 powierzchni

Oferta edukacyjna szkoły

Zajęcia
z native speakerem
Dodatkowa godzina matematyki we wszystkich klasach
Dodatkowa godzina angielskiego przez cały cykl kształcenia
Basen z nauką pływania
przez 3 lata
W każdej sali tablica mutimedialna
Bogata oferta zajęć dodatkowych
czynna od 7.00 do 17.00
Możliwość udziału
w ogólnopolskich projektach
i w wolontariacie

Sukcesy uczniów

Uczniowie prywatnej szkoły podstawowej osiągają wyjątkowe rezultaty na egzaminach państwowych.

W tabelach skonfrontowana jest średnia wyników z egzaminów uczniów naszej szkoły z wynikami powiatu skarżyskiego oraz województwa świętokrzyskiego i całej Polski.

Język Polski
Powiat skarżyski
Województwo świętokrzyskie
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA
POWIAT SKARŻYSKI
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
POLSKA

Dlaczego my?

Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem sequi nesciunt, neque porro quisquam est?

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae consequatur, vel illum, qui dolorem eum fugiat, quo voluptas nulla pariatur?

Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio, cumque nihil impedit, quo minus id, quod maxime placeat, facere possimus.