41 251 13 44

skarzysko@onet.eu

ul. Słowackiego 29, Skarżysko-Kamienna

Osiągnięcia w roku szkolnym 2021/22

LAUREACI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH


FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH  KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

ADAM KUMALSKI

FINALISTA 

IX WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

WIKTOR ŚWITOWSKI - POPIEL

FINALISTA 

III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z CHEMII 

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 

ALICJA NIEMCZYK

FINALISTKA 

III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z BIOLOGII

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 

UCZESTNICY II ETAPU WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

BLANKA BODULSKA

UCZESTNICZKA II ETAPU

IX WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022


UCZESTNICZKA II ETAPU

III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z CHEMII

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

JAKUB KITA

UCZESTNIK II ETAPU

III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z HISTORII

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 

ALICJA NIEMCZYK

UCZESTNICZKA II ETAPU

III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z CHEMII

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

MIŁOSZ ZBROJA

UCZESTNIK II ETAPU

III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z CHEMII

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 

PATRYK KAPŁAŃSKI

UCZESTNIK II ETAPU

III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z BIOLOGII

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

WIKTORIA RURARZ

UCZESTNICZKA II ETAPU

V WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO 

Z JĘZYKA POLSKIEGO

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 


MISTRZOSTWA SKARŻYSKA - KAMIENNEJ W SZACHACH CHŁOPCÓW

MIKOŁAJ GRZELEC

III MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH SKARŻYSKA – KAMIENNEJ

W SZACHACH CHŁOPCÓW


ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ W KATEGORII KLAS I - IV SP

KAMIL KOŁEK

 I MIEJSCE

W ELIMINACJACH GMINNYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W KATEGORII KLAS I - IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ 

 

JULIA KARCZEWSKA

II MIEJSCE

W ELIMINACJACH GMINNYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W KATEGORII KLAS I - IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ 

 

ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ W KATEGORII KLAS V - VIII SP

KONRAD KARCZEWSKI 

I MIEJSCE 

W ELIMINACJACH GMINNYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ 

W KATEGORII V - VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

JAKUB KOŁEK

II MIEJSCE 

W ELIMINACJACH GMINNYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W KATEGORII V - VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ


ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ W KATEGORII KLAS I - III SP

JULIA KARCZEWSKA 

I MIEJSCE

W ELIMINACJACH POWIATOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W KATEGORII KLAS I - III SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 

KAMIL KOŁEK

II MIEJSCE

W ELIMINACJACH POWIATOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W KATEGORII KLAS I - III SZKOŁY PODSTAWOWEJ


ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ W KATEGORII KLAS V-VIII SP

KONRAD KARCZEWSKI

I MIEJSCE

W ELIMINACJACH POWIATOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

W KATEGORII KLAS V - VIII SZKOŁY PODSTAWOWEJ


WOJEWÓDZKI KONKURS HISTORYCZNY "NASI TAM BYLI - WESTERPLATTE 1939. ŻOŁNIERZE 2. DYWIZJI PIECHOTY LEGIONÓW WP W WALKACH NA WESTERPLATTE

 

HELENA MAJCHERSKA

I MIEJSCE

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM

"NASI TAM BYLI - WESTERPLATTE 1939. ŻOŁNIERZE 

2. DYWIZJI PIECHOTY LEGIONÓW WP W WALKACH NA WESTERPLATTE

 

ZOFIA NOWAKOWSKA

WYRÓŻNIENIE

W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM

"NASI TAM BYLI - WESTERPLATTE 1939. ŻOŁNIERZE 

2. DYWIZJI PIECHOTY LEGIONÓW WP W WALKACH NA WESTERPLATTE


TURNIEJE BADMINTONA

RADOSŁAW RĘBAK
 

I MIEJSCE

KRAJOWY TURNIEJ BADMINTONA

GRA PODWÓJNA MŁODZIK MŁODSZY 2022
 

I MIEJSCE

KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2022
 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWO POLSKI

W KATEGORII MŁODZIK MŁODSZY
 

II MIEJSCE

GRAND PRIX POLSKI

GRA PODWÓJNA KATEGORIA MŁODZIK MŁODSZY 2022

 

V POWIATOWA GRA CZYTELNICZA

ZOFIA JABŁOŃSKA

I MIEJSCE

V POWIATOWA GRA CZYTELNICZA 

DLA KLAS VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

JAKUB WRÓBEL

II MIEJSCE

V POWIATOWA GRA CZYTELNICZA 

DLA KLAS VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

SARA WIKTORZAK

III MIEJSCE

V POWIATOWA GRA CZYTELNICZA 

DLA KLAS VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ


MISTRZOSTWA SKARŻYSKA KAMIENNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

GUSTAW PIĄTEK, PATRYK KAPŁAŃSKI, MAKSYM WOJCIECHOWSKI, ALEKS NIZIOŁEK - KIEŁBASA, MIŁOSZ ZBROJA, MIKOŁAJ GRZELEC, OLAF KOPEĆ, MATEUSZ PACHOLCZYK, IGOR SOBÓTKA, KONRAD KARCZEWSKI, WIKTOR TUSZNIO, NIKODEM GŁOGOWSKI

II MIEJSCE

W MISTRZOSTWACH SKARŻYSKA - KAMIENNEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW


MIĘDZYSZKOLNY EKOLOGICZNY BIEG PATROLOWY

GABRIELA POROWSKA I ANTONINA KALATA

II MIEJSCE 

W MIĘDZYSZKOLNYM EKOLOGICZNYM BIEGU PATROLOWYM


TURNIEJE KARATE

ALEKSANDRA SADZA

I MIEJSCE 

W TURNIEJU KARATE KYOKUSHIN W JÓZEFOWIE

 

III MIEJSCE 

W TURNIEJU OPEN IKAK POLAND CHAMPION SHIP XVII

OSTRÓW MAZOWIECKI


I MIEJSCE 

W MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU KARATE 

W BIELSKU - BIAŁEJ


XIX KONKURS INFORMATYCZNY "MÓJ ULUBIONY SPORT/SPORTOWIEC"


KONRAD KARCZEWSKI

II MIEJSCE 

W XIX KONKURSIE INFORMATYCZNYM

"MÓJ ULUBIONY SPORT/SPORTOWIEC"


TURNIEJ PŁYWACKI Z OKAZJI DNIA DZIECKA

PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA W SKARŻYSKU - KAMIENNEJ

I MIEJSCE 

W KLASYFIKACJI GENERALNEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


LENA RYMARCZYK

III MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

JULIAN KULESZA

I MIEJSCE 

25 METRÓW Z DESKĄ

 

KAJETAN DĄBROWSKI

II MIEJSCE 

25 METRÓW Z DESKĄ

 

MARIA GARBALA

I MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

TOMASZ NOWAKOWSKI

III MIEJSCE 

25 METRÓW Z DESKĄ

 

WIKTORIA MINDA

I MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

AMELIA DRÓŻDŻ

II MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

TOMASZ WALKIEWICZ

III MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

MAJA RYMARCZYK

I MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

LENA DĄBROWSKA

II MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

NATALIA OLEJARZ

III MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

ALEKSANDER KAPŁAŃSKI

I MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

WOJCIECH KRUPA

II MIEJSCE 

25 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

JAN NOWAKOWSKI

I MIEJSCE 

50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

JAKUB WRÓBEL

II MIEJSCE 

50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

RÓŻA WŁODARCZYK

III MIEJSCE 

50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

OLGA ZEGADŁO

II MIEJSCE 

50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

MARTA DĄBROWA

III MIEJSCE 

50 METRÓW STYLEM KLASYCZNYM

 

ANNA SKORUPSKA

III MIEJSCE 

50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

PATRYK KAPŁAŃSKI

I MIEJSCE 

50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM

 

KONRAD KARCZEWSKI

II MIEJSCE 

50 METRÓW STYLEM DOWOLNYM


VIII WOJEWÓDZKI KONKURS "KATYŃ PAMIĘTAJMY"
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO

ZUZANNA BILSKA

I MIEJSCE 

W VIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "KATYŃ PAMIĘTAJMY"
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGIO

W KATEGORII PRACA LITERACKA

HANNA DOŁĘGA

I MIEJSCE 

W VIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "KATYŃ PAMIĘTAJMY"
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGIO

W KATEGORII PREZENTACJA MULTIMEDIALNA

HELENA MAJCHERSKA

I MIEJSCE 

W VIII WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "KATYŃ PAMIĘTAJMY"
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ WOJEWÓDZTWA ŚWIĘTOKRZYSKIEGIO

W KATEGORII PRACA PLASTYCZNA


I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS "SKARŻYSKO - KAMIENNA, NASZE MIASTO"

MATEUSZ PACEK

FILIP RUDNY
JAKUB KITA
II MIEJSCE

W I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE
"SKRŻYSKO - KAMIENNA, NASZE MIASTO"

W KLASYFIKACJI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


FILIP RUDNY
III MIEJSCE

W I MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE
"SKRŻYSKO - KAMIENNA, NASZE MIASTO"

W KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ


I POWIATOWY KONKURS HISTORYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

FILIP RUDNY
III MIEJSCE

W I POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNYM 

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH


I SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO "KWADRANS Z PING - PONGIEM"

KRYSTIAN CIUK

I MIEJSCE 

AMELIA DRÓŻDŻ
II MIEJSCE
KAMIL KOŁEK
III MIEJSCE

W I SZKOLNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO
"KWADRANS Z PING - PONGIEM"

W KATEGORII KLAS I - III

NIKODEM GŁOGOWSKI

I MIEJSCE 

KONRAD KARCZEWSKI
II MIEJSCE
MATEUSZ PACHOLCZYK
III MIEJSCE

W I SZKOLNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO
"KWADRANS Z PING - PONGIEM"

W KATEGORII KLAS IV - VIII


IV SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA

AMELIA DRÓŻDŻ

I MIEJSCE 

GABRIELA POROWSKA
II MIEJSCE
ANTONINA KALATA
III MIEJSCE

W IV SZKOLNYM TURNIEJU BADMINTONA

W KATEGORII DZIEWCZĄT

SZYMON NOWAKOWSKI

I MIEJSCE 

WOJCIECH KRUPA
II MIEJSCE
KRYSTIAN CIUK
III MIEJSCE

W IV SZKOLNYM TURNIEJU BADMINTONA

W KATEGORII CHŁOPCÓW


V SZKOLNY TURNIEJ SZACHOWY

GABRIELA POROWSKA

I MIEJSCE 

MARIA GARBALA
II MIEJSCE
ALEKSADNER CIOK
III MIEJSCE

W V SZKOLNYM TURNIEJU SZACHOWYM

W KATEGORII KLAS I - III

KONRAD KARCZEWSKI

I MIEJSCE 

MIKOŁAJ GRZELEC
II MIEJSCE
FILIP PAŁOSZ
III MIEJSCE

W V SZKOLNYM TURNIEJU SZACHOWYM

W KATEGORII KLAS IV - VIII


II SZKOLNY KONKURS RETORYCZNY "WIEM CO MÓWIĘ"

WOJCIECH WOLSKI

I MIEJSCE 

MAJA RYMARCZYK
II MIEJSCE
MACIEJ ŁAZORCZYK
III MIEJSCE

W II SZKOLNYM KONKURSIE RETORYCZNYM
"WIEM CO MÓWIĘ"

"MIEJSCA, KTÓRE MIJAMY NA CO DZIEŃ KRYJĄ W SOBIE NIEZWYKŁE HISTORIE"


KONKURS PLASTYCZNY "MAŁY ILUSTRATOR"

GABRIELA POROWSKA
I MIEJSCE

W KONKURSIE PLASTYCZNYM "MAŁY ILUSTRATOR"

LENA DĄBROWSKKA
II MIEJSCE

W KONKURSIE PLASTYCZNYM "MAŁY ILUSTRATOR"

ADRIANNA MŁODAWSKA
WYRÓŻNIENIE

W KONKURSIE PLASTYCZNYM "MAŁY ILUSTRATOR"

Szkoła w liczbach

0
lat doświadczenia
0
nauczycieli
0
uczniów
0
m2 powierzchni

Oferta edukacyjna szkoły

Zajęcia
z native speakerem
Dodatkowa godzina matematyki we wszystkich klasach
Dodatkowa godzina angielskiego przez cały cykl kształcenia
Basen z nauką pływania
przez 3 lata
W każdej sali tablica mutimedialna
Bogata oferta zajęć dodatkowych 
Świetlica szkolna
czynna od 7.00 do 17.00
Możliwość udziału
w ogólnopolskich projektach
i w wolontariacie

Sukcesy uczniów

Uczniowie prywatnej szkoły podstawowej osiągają wyjątkowe rezultaty na egzaminach państwowych.

 

W tabelach skonfrontowana jest średnia wyników z egzaminów uczniów naszej szkoły z wynikami powiatu skarżyskiego oraz województwa świętokrzyskiego i całej Polski.

Język Polski
Nasza szkoła
0%
Powiat skarżyski
0%
Województwo świętokrzyskie
0%
Polska
0%
Matematyka
NASZA SZKOŁA
0%
POWIAT SKARŻYSKI
0%
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
0%
POLSKA
0%
Język angielski
NASZA SZKOŁA
0%
POWIAT SKARŻYSKI
0%
WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE
0%
POLSKA
0%

Dlaczego my?

Dbałość o bezpieczeństwo uczniów. Placówka jest w pełni monitorowana, przestrzegane są normy przeciwpożarowe i sanitarne, sprzęt i wyposażenie posiada certyfikaty. Uczniowie i rodzice wchodzą i wychodzą ze szkoły przy pomocy imiennych pastylek, a postronni interesanci nie wejdą do budynku bez poinformowania sekretariatu.

 

Szkoła posiada nowoczesne zaplecze dydaktyczne. Każda sala wyposażona jest w tablicę multimedialną i rzutnik co w znaczący sposób wpływa na komfort i szybkość przyswajania wiedzy. 

Rozwój uzdolnień uczniów i wyrównywanie zaległości. Podmiotowe traktowanie uczniów. Respektowanie opinii i orzeczeń Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

Rodzinna atmosfera.


Dobre przygotowanie uczniów do egzaminu zewnętrznego i dalszych etapów kształcenia. Nacisk na kształcenie języka angielskiego i matematyki. 

Dbałość o kondycję fizyczną uczniów. Obowiązkowa nauka pływania w klasach I – III. Wyjazdy na zieloną szkołę, obóz narciarski w czasie ferii zimowych, organizowanie obozu wakacyjnego.

Szeroka działalność wolontariacka uczniów i nauczycieli na rzecz potrzebujących. Podejmowanie ciekawych inicjatyw, projektów i przedsięwzięć. Otwartość na pomysły i zaangażowanie uczniów.