Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Ognisko klasy 6

Utworzono: 23 czerwiec 2015 Opublikowano
K.S. Odsłony: 1716

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6We wtorek 23 czerwca 2015r. uczniowie klasy Vl spotkali się mimo deszczowej pogody na klasowym ognisku. Odbyło się ono na działce u rodziców Ani. Była to doskonała lokalizacja. W imprezie wzięła udział prawie cala klasa.

Wszyscy dobrze się bawili albo grzejąc się w pobliżu ognia, albo biegając za piłką. Oczywiście, nie zabrakło jedzenia. Tradycyjnie były pieczone kiełbaski, gorąca herbata i inne frykasy.

Było to już ostatnie ognisko w szkole podstawowej.

Szczególne podziękowania dla rodziców Ani Witkowskiej za przyjęcie nas na działce i opiekę, rodzicom Julki Kloczkowskiej za wypieki, oraz mamie Alberta Pacholczyka, mamie Wiktora Chrzanowskiego za pomoc w organizacji.

 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Ognisko klasy 6