Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Siatkarze w finale wojewódzkim

Utworzono: 19 kwiecień 2015 Opublikowano
E.B. Odsłony: 1381

Półfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

 

15 kwietnia 2015r. drużyna chłopców  grała o wejście do finału Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Siatkowej Chłopców Szkół Podstawowych.

Graliśmy z drużyną ze Szkoły Podstawowej Nr 13 i Szkoły podstawowej Nr 7. Zajęliśmy I miejsce i wywalczyliśmy wejście do finału. Drużynę trenuje pan Tomasz Frąckiewicz.

 Foto własne i pobrane z serwisu 


 Półfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej ChłopcówPółfinały wojewódzkie w Mini Piłce Siatkowej Chłopców