Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Sprawdzian szóstoklasisty 2015

Utworzono: 01 kwiecień 2015 Opublikowano
K.S Odsłony: 1530

1 kwietnia 2015r. uczniowie szóstej klasy przystąpili do sprawdzianu szóstoklasisty. Sprawdzian pisali w innej formie niż do tej pory.

Pierwszą zasadniczą różnicą jest rozbicie testu na dwie części. Pierwsza z nich składała się z zadań z języka polskiego i matematyki, a na ich rozwiązanie uczniowie mieli 80 minut.

Druga część egzaminu była krótsza i trwała 45 minut. W tym czasie sprawdzona została wiedza z języka obcego, co również jest nowością. Uczniowie pisali test z języka angielskiego.

Tak wyglądały chwile przed sprawdzianem.

Sprawdzian szóstoklasisty - Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-KamiennejSprawdzian szóstoklasisty - Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-KamiennejSprawdzian szóstoklasisty - Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-KamiennejSprawdzian szóstoklasisty - Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-KamiennejSprawdzian szóstoklasisty - Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-KamiennejSprawdzian szóstoklasisty - Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-KamiennejSprawdzian szóstoklasisty - Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej