Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Wycieczka klasy ll i lll do Krakowa

Utworzono: 18 czerwiec 2015 Opublikowano
A.B. Odsłony: 2016

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa10 czerwca 2015r. klasy II i III wraz z wychowawczyniami pojechały na wycieczkę autokarową do Krakowa.

Pierwszym punktem zwiedzania była Manufaktura Cukierków Ciu-Ciu przy ulicy Grodzkiej. Wspólnie oglądaliśmy proces ręcznej produkcji pysznych kolorowych cukierków i lizaków. Potem była degustacja i zakup słodkości w sklepiku. PYCHOTA !!!

Następnie udaliśmy się na Wawel, aby zwiedzić katedrę oraz obejrzeć wspaniały Dzwon Zygmunta. To prawdziwy okaz !! Zachwyciliśmy się jego wielkością J Podobnie jak Smoczą Jamą, w której jest baaardzo tajemniczo….

Potem wszyscy z niecierpliwością czekali na wysłuchanie hejnału z wieży Koscioła Mariackiego, po czym podziwialiśmy piękny drewniany ołtarz wyrzeźbiony przez Wita Stwosza.  Wszystkim bardzo podobały się Sukiennice i wspaniałe sklepiki z pamiątkami regionalnymi. Wydaliśmy na nie prawie całą kasę ….. Uśmiech

Zrobiliśmy też sobie spacer ulicą Floriańską, jedną z najładniejszych starych uliczek Krakowa. Klasie III bardzo podobała się galeria obrazów obok Bramy Floriańskiej, a klasie II piękny zabytkowy Barbakan.

Powrót do Skarżyska był bardzo wesoły. Śpiewaliśmy piosenki, żartowaliśmy, bawiliśmy się na świeżym powietrzu w Siedlisku.

Wycieczka była super. Czekamy na następną !!! Uśmiech

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka do Krakowa