Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Wycieczka na Święty Krzyż

Utworzono: 21 kwiecień 2015 Opublikowano
A.G.; K.B.;K.S. Odsłony: 1634

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty Krzyz21 kwietnia klasy IV-VI SP wybrały się na rajd pieszy na Święty Krzyż. Rano wyruszyliśmy autokarem spod szkoły. Dojechaliśmy do Nowej Słupi i stamtąd rozpoczęliśmy wędrówkę. Po ponad godzinnym marszu pod górę doszliśmy na szczyt Łysej Góry - do Klasztoru Misjonarzy Oblatów.

Tam zwiedziliśmy wnętrze kościoła, kaplicę, w której od ponad 1000 lat są przechowywane Relikwie Krzyża Świętego oraz Muzeum Misjonarstwa. Ksiądz misjonarz i jednocześnie egzorcysta opowiedział historię Łysej Góry i Relikwii oraz udzielił nam błogosławieństwa. Z Klasztoru udaliśmy się na gołoborze. Potem Drogą Królewską, tą samą, którą weszliśmy, schodziliśmy do Nowej Słupi. Zmęczeni i zadowoleni z wyprawy zakupiliśmy pamiątki od miejscowego sklepikarza i szczęśliwie wróciliśmy pod szkołę.


Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty KrzyzPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarzysku-Kamiennej - Święty Krzyz