Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Klasa la z wizytą w PGE

Utworzono: 21 maj 2015 Opublikowano
B.S. Odsłony: 1365

W dniu 16 kwietnia 2015r. klasa Ia wybrała się do Polskiej Grupy Energetycznej Dystrybucja S.A Oddział Skarżysko-Kamienna. Dzieci poznały zasady bezpieczeństwa podczas posługiwania się urządzeniami elektrycznymi.

Zwiedziły również pokój, w którym znajduje się centrum zarządzania. Po prezentacji na dzieci czekały słodkości i kolorowanki .

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE
Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGEPrywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wizyta w PGE