Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Zajęcia kółka w klasie lb

Utworzono: 09 marzec 2015 Opublikowano
R.Ż. Odsłony: 1490

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb6 marca 2015r. uczniowie klasy Ib na zajęciach kółka  „Wiem i umiem więcej” robili potrawy z jajek.

Pierwszym daniem była pasta z jajek ugotowanych na twardo, cebulki, szczypiorku, majonezu lub jogurtu. Niektórzy dodali do swojej potrawy utarte jabłko, trochę soli i pieprzu do smaku. Kanapka z własnoręcznie wykonaną pastą smakowała wyśmienicie.

Drugie, przygotowane przez uczniów danie, to prześliczne „łódeczki” z jajek. Żagielki łódeczek były z żółtego sera albo z wędliny.

Wszyscy bawili się doskonale. Z apetytem zajadali kanapki i „łódeczki”.  Nawet ci, którzy nie jedli dotychczas takich dań, chętnie ich próbowali.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Klaasa lb