Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Mikołajki 2015

Utworzono: 13 grudzień 2015 Opublikowano
M.S. Odsłony: 1419

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015W dniach 1 i 2 grudnia uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej zwiedzali interaktywną wystawę edukacyjną „Fenomeny nauki” w Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej. Wyjazd został zorganizowany przez Panią Dyrektor z okazji Mikołajek.

Wystawa była bardzo ciekawa i bez problemu przyciągała uwagę i zainteresowanie dzieci. Uczniowie mogli zapoznać się z podstawowymi pojęciami z dziedziny fizyki, astronomii, matematyki. W skład wystawy wchodziły m. in. wielki wyścig kulek, metalowy labirynt, zręcznościowa gra jenga, matematyczny zegar, peryskop laserowy, kwadratowy talerz plazmowy, kula plazmowa, most magnetyczny i wiele innych. Uczniowie mogli spróbować swoich sił w znalezieniu ryby w mozaice Penrose – Parquette, sprawdzić zręczność swoich rąk w metalowym labiryncie, przejrzeć się w krzywym zwierciadle, zbudować most Leonarda z drewnianych klocków oraz wprawić się w iluzję. Wyjazd był bardzo interesujący i dostarczył dzieciom wielu atrakcji.

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Mikołajki 2015