Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Wycieczka do Warszawy

Utworzono: 06 grudzień 2015 Opublikowano
A.G. Odsłony: 1346

Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy

 

2 grudnia klasy IV-VI SP oraz klasy I-III gimnazjum wybrały się na wycieczkę do Warszawy. Naszym celem było zwiedzanie wystawy Van Gogh Alive oraz zwiedzanie Stadionu Narodowego.

Wcześnie rano wyruszyliśmy spod szkoły. Dotarliśmy do Warszawy tuż po 10:00. Zwiedzanie wystawy rozpoczęliśmy o godzinie 11.00. Wystawa zorganizowana była na terenie PGE Narodowy. Różniła się od tradycyjnej wystawy w galerii sztuki czy w muzeum. Mogliśmy oglądać dzieła Van Gogha w najwyższej jakości obrazu, w technologii Sensory 4d. Idea wystawy była taka, że obrazy wyświetlane były na 20 ekranach jednocześnie, na każdym ekranie inny. Zwiedzaniu towarzyszyła muzyka klasyczna. Można było spacerować w otwartej przestrzeni między obrazami lub usiąść wygodnie na sofie lub pufie w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.
Po nietypowej wystawie przyszedł czas na zwiedzanie naszej narodowej dumy - Stadionu Narodowego. Dzieci bardzo ekscytowały się zwiedzaniem szatni zawodników reprezentacji Polski i wyjściem na płytę stadionu. Rzeczywiście stadion robi wrażenie. Ponadto klasy IV-VI zajęły pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy doping. Zadowoleni wróciliśmy wieczorem do Skarżyska.

Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy


 


Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy Prywatna Szkoła Podstawowa Skarżysko-Kamienna - Wycieczka do Warszawy