Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Dzień Matki w klasie Vl

Utworzono: 29 maj 2016 Opublikowano
K.B. Odsłony: 1205

W czwartek, 19 maja 2016 roku, w  Prywatnej Szkole Podstawowej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki zorganizowana przez szóstoklasistów i p. Katarzynę Włodarczyk-Buczek. Uczniowie przygotowali przedstawienie zatytułowane „Książę szuka żony”.

Dzieci doskonale wcieliły się w swoje role i bardzo dobrze czuły się na deskach szkolnej sceny. Zebrani rodzice z dużym zainteresowaniem oglądali swoje pociechy, nie kryli wzruszenia, ale nie brakowało też śmiechu. Spotkanie z rodzicami było bardzo udane.

  Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku - Dzień Matki w klasie Vl