Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

II Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii"

Utworzono: 12 marzec 2016 Opublikowano
A.G. Odsłony: 1307

1 marca odbył się w szkole podstawowej II Konkurs Ortograficzny "Mistrz Ortografii". W konkursie wzięli udział uczniowie klas IV -VI.

25 uczestników zmagało się z naprawdę trudnym dyktandem. Konkurs był poprzedzony "Tygodniem Ortografii", w czasie którego uczniowie przypominali sobie zasady pisowni. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło w poniedziałek 7 marca. Rozdanie dyplomów i nagród odbyło się w środę 9 marca. Oficjalne wyniki ogłosiła pani dyrektor Ewa Baińska. Konkurs przygotowały nauczycielki języka polskiego: Katarzyna Włodarczyk - Buczek i Anna Grudzień.

I miejsce zajęła Maria Nowak z klasy 5, drugie miejsce Michał Majewski z klasy 4 oraz Dominik Kowalik z klasy 5, trzecie miejsce przypadło Zofii Kaweckiej z klasy 5 oraz Lenie Chajdzie z klasy 6.

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - II Konkurs Ortograficzny Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - II Konkurs Ortograficzny Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - II Konkurs Ortograficzny Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - II Konkurs Ortograficzny