Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Wycieczka klas 1 do Chęcin

Utworzono: 12 czerwiec 2016 Opublikowano
M.S. Odsłony: 1311

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do ChęcinWe wtorek 24 maja 2016 roku klasy 1a i 1b pojechały na wycieczkę do Chęcin. Jedną z atrakcji było zwiedzanie Zamku Królewskiego z przełomu XIII i XIV wieku oraz podziwianie pięknych widoków z zamkowego wzgórza.

Kolejnym punktem wycieczki była Jaskinia Raj położona w pobliżu Chęcin, która zachwyciła wszystkich swoim pięknem oraz wystawa muzealna przedstawiająca geologię, historię i znaleziska archeologiczne. Finałową atrakcją było Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim, gdzie uczniowie podziwiali wystawy „Człowiek – niezwykła maszyna”, „Poznaj i odkryj siebie”, „Zmysły człowieka”. Na wystawach przedstawiono czynności życiowe człowieka. Dzięki bogactwu i różnorodności wystaw uczniowie mogli zobaczyć jak zbudowany jest organizm ludzki oraz poznać pracę poszczególnych narządów. Wszyscy bardzo dobrze się bawili.

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Wycieczka klas 1 do Chęcin