Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Dzień robotyki w szkole (uzupełnione)

Utworzono: 27 październik 2016 Opublikowano
E,B, Odsłony: 1461

 

Dzień 14 października 2016 jest tradycyjnym Dniem Nauczyciela, w którym nie odbywają się zajęcia dydaktyczne. Dla chętnych odbywały się zajęcia z robotyki. Prowadzącymi byli informatycy z Parku Technologicznego w Kielcach.

 Zadanie do wykonania polegało na złożeniu z klocków LEGO Technic małych robotów, pojazdów, które zaprogramowane wykonywały odpowiednie polecenia. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów. Wszystkim udało się wykonać zadanie i osiągnąć cel.

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Dzień robotyki