Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Konkurs na stroik

Utworzono: 26 grudzień 2016 Opublikowano
J.Z.; K.S. Odsłony: 1188

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik

 

Świetlica szkolna oraz nauczyciele klas l-lll zorganizowali konkurs na najładniejszy bożonarodzeniowy stroik. W konkursie udział wzięli uczniowie klas l, ll i lll, samodzielnie indywidualnie lub w grupach 2-3 osobowych wykonywali stroiki.

 Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród przez Panią Dyrektor odbyło się 20 grudnia 2016r..

Wyróżnieni uczniowie to:

  l miejsce - Wiktoria Rogalska i Miłosz Zbroja z klasy 3c
 ll miejsce - Patrycja Wolska z klasy 2b
lll miejsce - Zuzanna Bilska z klasy 3b

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie otrzymali dyplomy oraz drobne upominki, osoby wyróżnione dodatkowo nagrody książkowe.

  Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Konkurs na stroik