Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Koło przyrodnicze na Kadzielni

Utworzono: 11 maj 2017 Opublikowano
R.G. Odsłony: 904

 

W dniu 9 maja 2017r. klasa VI w ramach działań koła przyrodniczego była na wycieczce w rezerwacie geologicznym Kadzielnia. Wycieczka odbyła się z przewodnikiem z Centrum Geoedukacji.

Dzieci dowiedziały się bardzo dużo ciekawych informacji na temat budowy geologicznej i pochodzenia skał w rezerwacie. Z ciekawością oglądały skały pochodzące sprzed 380 mln lat i znajdujące się w nich skamieniałości. To dopiero historia! Pogoda co prawda nie była najlepsza i zaliczyliśmy 4 pory roku w jeden dzień, ale buzie były uśmiechnięte.

  Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - Koło przyrodnicze na Kadzielni