Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Klasa 3b w Energetycznym Centrum Nauki

Utworzono: 19 październik 2017 Opublikowano
A.M. Odsłony: 888

11 października klasa 3b wraz z wychowawczynią Agnieszką Mike oraz Panią Agnieszką Półtorak wybrała się do Energetycznego Centrum Nauki, do Kielc. Uczniowie zwiedzali interaktywną wystawę oraz uczestniczyli w warsztatach pt. „Jak kamieniem w wodę”.  Samodzielnie wykonywali doświadczenia i eksperymenty z wodą, które pozwoliły im na poznanie stanów skupienia wody i ich właściwości.

Kolejnym punktem wizyty było poznawanie praw przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Uczniowie zdobywali wiedzę na temat zasad rządzących elektromagnetyką oraz mogli samodzielnie wytwarzać prąd. Efektem końcowym zwiedzania przestrzeni ECN był film w technologii 3D, dotyczący energii w przyrodzie. Nie mieliśmy czasu na nudę.

Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej-w Energetycznym Centrum Nauki