Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

W Teatrze Lalki i Aktora „Kubuś”

Utworzono: 26 październik 2018 Opublikowano
A.R. Odsłony: 556

23 i 24 października uczniowie klas czwartych wybrali się do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach na przedstawienie pt. „Gniazdo”. „Gniazdo” to sztuka wielokrotnie nagradzanej dramatopisarki Marii Wojtyszko o tworzeniu wspólnoty i istocie polskości.

Uczniowie z ciekawością oglądali magiczny świat bohaterskich zmagań i słowiańskich duchów.
Spektakl wyreżyserował Robert Drobniuch, dyrektor Teatru „Kubuś, bogactwo muzyki i porywających piosenek zapewnił znany kompozytor i instrumentalista Sambor Dudziński, scenografię stworzyła Katarzyna Proniewska-Mazurek, a ruch sceniczny - Ewelina Ciszewska. Za reżyserię świateł odpowiada Prot Jarnuszkiewicz.
Po spektaklu uczniowie wzięli udział w lekcji teatralnej w pracowni lalkarskiej, gdzie mogli zobaczyć różne rodzaje lalek, etapy ich produkcji, a także spróbować swoich sił w animowaniu postaciami.

 Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej - W teatrze