Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

III Piknik Rodzinny

Utworzono: 06 czerwiec 2019 Opublikowano
A.G. i J.G. Odsłony: 714

3 czerwca 2019 roku odbył się w naszej szkole III Piknik Rodzinny. Spotkanie na stałe wpisało się już w tradycję naszej szkoły. Świętujemy całymi rodzinami, bo jest co świętować. Łączymy podczas pikniku trzy ważne rodzinne święta : Dzień Dziecka, Dzień Matki i Dzień Ojca.

W tym roku dzieci mogły bawić się na dmuchanym zamku oraz korzystać z atrakcji w postaci byka rodeo. Największą popularnością cieszyła się wata cukrowa, którą dzielnie przez cały piknik kręciła nasza wspaniała Pani Iwonka. Niektórzy rodzice także przypomnieli sobie smak dzieciństwa.
Po raz pierwszy w tym roku zorganizowaliśmy Galerię Sztuki Szkolnej - wystawę prac naszych uczniów, które powstawały w szkole podczas zajęć plastycznych. Wystawę przygotowała Pani Karina Sekuła. Podczas pikniku tradycyjnie można było obejrzeć występy naszych uczniów, największe zainteresowanie wzbudził występ przedstawicieli wszystkich klas - taniec belgijka. Panie świetliczanki zorganizowały wielkie malowanie kredą na boisku oraz malowanie buziek. Nauczyciele w-f zorganizowali zawody sportowe nauczyciele i rodzice kontra uczniowie. Śmiechu było co niemiara, a pogoda szczęśliwie nam dopisała. Mamy nadzieję, że wszystkim sprawiliśmy choć trochę radości. Do zobaczenia za rok!