Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Lekcje matematyki z komputerami

Utworzono: 11 marzec 2019 Opublikowano
K.B. Odsłony: 470

Pierwsze lekcje matematyki z komputerami już za nami...
Matematyka nie musi być nudna!!!
W przeciwieństwie do zajęć prowadzonych metodą wykładu, podczas których uczeń pozostaje bierny, zajęcia z wykorzystaniem komputera wspierają samodzielne uczenie się i sprawiają, że uczeń staje się aktywnym uczestnikiem w procesie zdobywania wiedzy.

Na zajęciach matematyki dysponujemy warsztatem metodyczno-pedagogicznym, wyposażonym w najnowsze i najlepsze technologie.
Uczniowie mają dostęp do nowoczesnych komputerów dotykowych, które umożliwiają szybsze i sprawniejsze przyswajanie danych partii materiału oraz utrwalanie poznanych wiadomości.
Na lekcjach rozwiązujemy również wiele zadań pochodzących z programów internetowych oraz tworzonych przeze mnie, przedstawianych na tablicy interaktywnej.
Dzieci bardzo chętnie, z dużym zaangażowaniem biorą udział w lekcjach.
Nowoczesne technologie i metody nauczania matematyki dają pozytywne efekty, co zaowocowało dobrymi wynikami na sprawdzianach.
Dzieci, które nie przepadają za matematyką przełamują się i chętnie biorą aktywny udział w lekcji.

Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem Matematyka z komputerem