Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Sukces na Wojewódzkim Konkursie Poezji w Języku Angielskim w Kielcach

Utworzono: 12 marzec 2019 Opublikowano
K.S. Odsłony: 540

Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach11 marca 2019 roku w Kielcach odbył się IV Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice należące do angielskiego koła teatralnego prowadzonego przez p. Karinę Sekułę.

W kategorii klas III – IV Lena Stępień z klasy IVb przedstawiła wiersz pt: „From a Railway Carriage” Roberta Louisa Stevensona, a Sara Assid, również z klasy IVb, utwór A.A. Milne „Waiting at the Window”. W kategorii klas IV – VI Zuzanna Bilska z klasy Vb recytowała fragment utworu Tennysona „The Lady of Shallot”, a Aniela Balikowska także z klasy Vb  wiersz Williama Blake’a „The Chimney Sweeper”.W konkursie wzięli udział uczniowie z całego województwa. Poziom konkursu był bardzo wysoki i dlatego też tym bardziej cieszy sukces dziewczynek. Sara Assid otrzymała wyróżnienie w swojej kategorii, a Lena Stępień III miejsce. Natomiast największy sukces należy do Zuzanny Bilskiej, która w kategorii klas V-VI zdobyła I miejsce.

Gratulujemy dziewczynom wspaniałych rezultatów!

Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach Wojewódzki Konkurs Poezji w Języku Angielskim w Kielcach