Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

W Teatrze Powszechnym w Radomiu

Utworzono: 22 marzec 2019 Opublikowano
K.W-B., D.G. Odsłony: 651

Dnia 20 marca 2019r. uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej (klasy: IVa, IVb, Va, Vb, Vc, VI) wraz z wychowawcami uczestniczyli w wyjeździe do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Spektakl „Ania z Zielonego Wzgórza”, który uczniowie mieli okazję zobaczyć to sentymentalna i jednocześnie pełna humoru historia rudowłosej, nieco osobliwej dziewczynki o wybujałej wyobraźni.

Barwne postaci, wspaniała muzyka i teksty, które od pokoleń niezmiennie rozśmieszają i wzruszają , sprawiły, że  przedstawienie wszystkim bardzo się podobało.

Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza Amia z Zielonego Wzgórza