Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Konkurs Piosenki Angielskiej!!!

Utworzono: 22 kwiecień 2020 Opublikowano
A.G. Odsłony: 407

Twoje dziecko nie musi wychodzić z domu, aby pokazać nam swój talent wokalny, pasję i miłość do muzyki oraz zdolności językowe! Prywatna Szkoła Podstawowa w Skarżysku-Kamiennej zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w Konkursie Piosenki Angielskiej. Pomysł na konkurs to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa!

W konkursie wokalnym może wziąć udział każdy uczeń naszej szkoły. Wystarczy wybrać podkład muzyczny, wykonać swoją ulubioną piosenkę w języku angielskim, nagrać jej wykonanie i wysłać je na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia przyjmowane są w dniach 20-27 kwietnia 2020r.

Konkurs będzie przebiegał dwuetapowo. W pierwszym etapie, spośród nadesłanych zgłoszeń, jury wyłoni 10 najlepszych filmów, które opublikujemy na Facebookowym profilu naszej szkoły W drugim etapie, uczniowie (10 wybranych w 1 etapie) będą rywalizować ze sobą o głosy internautów. Głosy będą traktowane jako liczba reakcji wykonanych pod filmem w formie łącznej ilości polubień i serduszek.
Przyznamy trzy nagrody główne (I, II, III miejsce) w głosowaniu Internautów oraz Grand Prix – nagrodę jury konkursu.
W prezentacji będą brane pod uwagę: interpretacja, wymowa, walory wokalne, ogólny wyraz artystyczny i aktorski. Mile widziane przebrania!
Zapraszamy do wspólnej zabawy!