Traktor z 1949 roku

Utworzono: 10 czerwiec 2019 Opublikowano
A.M. Odsłony: 81

W ramach cyklicznych spotkań z przedstawicielami różnych zawodów - 7 czerwca 2019r. odbyło się ostatnie już spotkanie z rodzicem ucznia. Tym razem przybył do nas pasjonat starych pojazdów, który zaprezentował zabytkowy traktor z 1949 roku. Nasz gość opowiedział o swoim hobby, jakim jest przywracanie do życia starych pojazdów, takich jak: ciągniki, samochody osobowe, motocykle i wszystko, co jest z tym związane. Dzieci miały okazję zasiąść za kierownicą traktora i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na koniec zostały poczęstowane pysznymi lodami. Zajęcia cykliczne realizowane przez Panią Agnieszkę Mike cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci jak i rodziców. Mamy zamiar kontynuować je w nowym roku szkolnym.