Robotyka 3R

Utworzono: 02 wrzesień 2018 Opublikowano
K.B. Odsłony: 418

Firma 3R we współpracy z naszą szkołą prowadzi warsztaty konstruowania i programowania robotów Lego.

Czym są nasze warsztaty?

Warsztaty robotyki 3R to zajęcia edukacyjne na których dzieci konstruują prawdziwie poruszające się roboty z wykorzystaniem specjalnych zestawów edukacyjnych – klocków Lego Education WeDO 2.0 oraz Lego Mindstorms EV3. Warsztaty to nie tylko świetna zabawa – to także zachęta do rozwijania zainteresowań w kierunku przedmiotów ścisłych, to także nauka robotyki, programowania, informatyki, matematyki, fizyki i elektroniki.

Dla kogo?

Na zajęcia uczęszczają dzieci w wieku 5 – 16 lat. Warsztaty 3R to propozycja dla prawdziwych miłośników Lego, dla dzieci o nieograniczonej fantazji, ciekawych świata młodych odkrywców. Warsztaty 3R umożliwią twojemu dziecku poznanie ciekawej dziedziny wiedzy jaka jest Robotyka. To również pasja z przyszłością – być może któryś z młodych inżynierów będzie realizował kiedyś swoją pasję zawodowo? Twoje dziecko nie musi mieć specjalnych zdolności - wystarczy zwykła dziecięca ciekawość. Uczestnicy warsztatów będą bowiem stopniowo i teoretycznie wprowadzani w świat robotyki.

Możliwość startowania w turniejach

Dla najbardziej zainteresowanych będziemy tworzyć grupy turniejowe, które będą pod naszym okiem tworzyć roboty rywalizujące z innymi w całym kraju.

Robotyka – Rozrywka -  Realizacja pasji

Zapisy na rok szkolny 2018/2019 przyjmujemy do 10.09.2018

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

www.robotyka3r.pl