HYMN SZKOŁY posłuchaj
Get Adobe Flash player
Sztandar szkoły

OD 8 MAJA 2014R.

SZKOŁA POSIADA
WŁASNY SZTANDAR

 

Kadra 2018/19

Utworzono: 26 wrzesień 2018 Opublikowano
E.B. Odsłony: 3061

 LP

IMIĘ i NAZWISKO

 FUNKCJA, PRZEDMIOT

1    mgr Ewa Baińska    Dyrektor szkoły
2    mgr Anna Grudzień    w-ce dyrektor; język polski, wychowawca klasy 8
3    mgr Katarzyna Bąk    nauczyciel wspomagający
4    mgr Karolina Baradziej    matematyka, wychowawca klasy 5a
5    mgr Ewa Długosz    pedagog
6    mgr Ewelina Dudek    nauczyciel wspomagający
7    mgr Jolanta Flis    chemia
8    mgr Tomasz Frąckiewicz    opieka na basenie
9    mgr Damian Garbala    historia, wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 6
10     mgr Anna Garbala    zajęcia pozalekcyjne - handmade, ceramika i inne
11    mgr Zofia Glinka    geografia
12    mgr Anna Górecka    język niemiecki
13    mgr Renata Górska    biologia, przyroda, wychowawca klasy 5c i IIIb
14    mgr Kamila Góźdź    edukacja wczesnoszkolna, klasa 2
15    mgr Magdalena Jabłońska    język polski, wychowawcza klas 4a
16    mgr Witold Jachowicz    fizyka
17    mgr Grażyna Jarczyńska    język polski
18    mgr Eliza Jesionek    język angielski
19    mgr Sebastian Kalwat    edukacja muzyczna, muzyka
20    mgr Jolanta Kubasiewicz    edukacja dla bezpieczeństwa
21    mgr Monika Kucińska    wychowawca świetlicy
22    mgr Małgorzata Kuleta    matematyka, wychowawca klasy IIIa
23    mgr Katarzyna Kumalska    edukacja wczesnoszkolna, klasa 3
24    mgr Małgorzata Lasota    wychowanie fizyczne, opieka na basenie
25    Nicole Lewis    native speaker, konwersacja w j. angielskim
26    ks. Marcin Marchewka    religia
27    Ellie Mcneall    native speaker, konwersacja w j. angielskim
28    mgr Agnieszka Miernik    religia
29    mgr Agnieszka Mike    wychowawca świetlicy
30    mgr Magdalena Nowak    język niemiecki
31    mgr Małgorzata Pisarek    historia, wiedza o społeczeństwie
32    mgr Agnieszka Pokrzywka    oddział przedszkolny "0"
33    ks. Konrad Resiak    religia
34    mgr Anna Rokita    język angieski, wychowawca klasy 4b
35    mgr Kazimierz Sabatowski    informatyka, zajęcia komputerowe, technika, zajęcia techniczne
36    mgr Karina Sekuła    język angielski, plastyka, wychowawca klasy 7
37    mgr Jarosław Soja    wychowanie fizyczne,
38    mgr Małgorzata Węgłowska    edukacja wczesnoszkolna, klasa 1a
39    mgr Iwona Winiarska    oddział przedszkolny "0"
40    mgr Katarzyna Włodarczyk-Buczek      język polski, wychowawca klasy 5b